Misja

Celem Naszej Działalności jest CZŁOWIEK! Wszystkie działania ukierunkowane są na jego dobro. Na co dzień dokładamy wielu starań, aby pomagać przy budowie, by Klient mógł jak najwięcej zaoszczędzić i był zadowolony z wybudowanego domu. Dążymy do tego, aby cechowała Nas dobra i rzetelna obsługa, terminowość i fachowa wiedza techniczna.

 

Nasza wizja

Na każdym etapie Naszej działalności staramy się rozwijać Naszą wiedzę i umiejętności doradcze. Z każdym kolejnym rokiem dążymy do tego, żeby zadowalać każdego Klienta poprzez udoskonalanie Naszej oferty handlowej. Staramy się być na bieżąco z nowościami oraz preferencjami Naszych potencjalnych nabywców.

Stanisław Głuc Właściciel

Andrzej Moćko Dyrektor Handlowy

Rafał Wróbel Księgowy

Agnieszka Bizoń Kadrowa

Nasza oferta

Specjalizujemy się w:
  • produkcji i sprzedaży betonu z nowoczesnego zakładu produkcji w Osielcu z własnym transportem;
  • sprzedaży węgla i materiałów budowlanych, która jest prowadzona poprzez Nasze składy w Osielcu i Tomicach;
  • sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz dla Domu i Ogrodu w Naszym markecie MRÓWKA;
  • sprzedaży drzwi, okien, bram i ogrodzeń w Naszym Salonie w Osielcu

Historia działalności

Nasza Firma powstała w 1994 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się handlem artykułami spożywczymi, równocześnie rozpoczynając sprzedaż materiałów budowlanych i węgla w Osielcu, gdzie znajduje się siedziba Firmy.
W 2008 roku zmieniliśmy nazwę z „GŁUC-POL” na „NIWA”. Natomiast rok później staliśmy się akcjonariuszami Grupy PSB POLSKIE SKŁADY BUDOWLANE.
Przez lata rzetelnej pracy osiągnęliśmy, pod względem handlowym, czołowe pozycje wśród znaczących dostawców materiałów budowlanych w Polsce.

Współpracuj z Nami

Sukces firmy i jej szybki rozwój możliwy był dzięki pracy wielu ludzi, którzy nam zaufali.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w solidnej firmie, w której ceni się pracowitość, uczciwość, inicjatywę, gdzie dobra płaca idzie w parze z niepowtarzalną atmosferą i dobrymi warunkami pracy, dobrze trafiłeś.

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

STANOWISKO: Kierowca – Operator pompogruszki

MIEJSCE PRACY: Betoniarnia Osielec

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej: CV, odręcznie napisany list motywacyjny oraz klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: s.gluc@niwadom.pl. Dokumenty można również składać w Biurze Obsługi Klienta w Mrówce, w Kasie na Składzie Budowlanym lub listownie na adres:

NIWA Prosta Spółka Akcyjna

34-234 Osielec 777

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteśmy dla Ciebie otwarci w godzinach pracy poszczególnych Oddziałów oraz przez całą dobę w Naszym sklepie internetowym i na Facebooku. Odpowiemy na każde Twoje pytania 🙂

Dokładamy wszelkich starań, aby Nasze produkty były jak najlepsze jakościowo i zadowoliły każdego z Was. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i sprowadzamy towar na każdą kieszeń, zwracając uwagę na parametry produktu.

Posiadamy własne środki transportu, dlatego jesteśmy w stanie dowieźć zakupiony przez Ciebie towar jak najszybciej to możliwe.

Zależy Nam na Waszej satysfakcji z zakupów, dlatego każdego staramy się obsłużyć tak, jak chcielibyśmy sami być obsłużeni 🙂 Każdą sprawę z jaką do Nas przychodzicie traktujemy priorytetowo.

Zaufała Nam już duża rzesza Klientów. Doceniamy Waszą aktywność na naszym fanpage`u na Facebooku i jesteśmy wdzięczni za każdą opinię na Nasz temat.